صفحه اصلی / Death Stranding / کوجیما روشن کاری هایی در مورد Death Stranding انجام داد؛ بازی کاملا اکشن نیست!

کوجیما روشن کاری هایی در مورد Death Stranding انجام داد؛ بازی کاملا اکشن نیست!

همه بی شک دیوانه صنعت بازی های ویدیویی، هیدئو کوجیما را به خوبی می شناسند و می دانند که از پس چه کارهایی برمی آید. جدیدترین ساخته او به نام Death Stranding نیز مانند خودش عجیب و غریب است و با وجود اینکه تاریخ عرضه بازی اعلام شده است و همچنین تریلر بزرگی نیز از بازی منتشر شده است، هنوز هم سوالات و رازهای زیادی در مورد این بازی و نحوه اجرای آن وجود دارد.

به احتمال زیاد تا زمانی که این بازی را خریداری نکنیم و روی کنسول اجرا نکنیم، هیچ چیز از آن نخواهیم فهمید. در این میان کوجیما نیز چند روزی است که تلاش کرده تا روشن کارهایی در این مورد انجام دهد و همچنین سیستم گردهم آوری اجتماعی را نیز توضیح دهد. همان طور که می دانید، Death Stranding پیرامون نجات انسان از ایزوله شدن و گرد هم آوردن آنها است.

سری بازی Metal Gear Solid نیز که ساخته قبلی کوجیماست، اکشن عجیبی داشت و برای نمونه نمی شود فهمید که چه خبر است و آیا بازی واقعا اکشن است یا یک مخفی کاری رمزآلود؟ کوجیما چند روز پیش تایید کرد که Death Stranding یک بازی مخفی کاری نیست. بر اساس گفته های او می شود گفت که این بازی، یک سیستم گردهم آوری اجتماعی دارد و همه چیز به وصل کردن انسان ها برمی گردد.

او اسم این کار را سیستم گرد هم آوری اجتماعی گذاشته است. او در توییت جدیدش گفته است که:

کوجیما روشن کاری هایی در مورد Death Stranding انجام داد؛ بازی کاملا اکشن نیست!سوالات مشابهی را دریافت می کنم و باید بگویم که Death Stranding یک بازی مخفی کاری نیست. همچنین یک شوتر کاملا مجزا نیز نیست. این یک ژانر جدید به نام اکشن/گردهم آوری است. اسم این ژانر جدید نیز توسط سازنده ساخته نشده است، می دانم که اسم آن را مانند بازی های قبل خودم گذاشته ایم. سیستم گردهم آوری اجتماعی شباهتی به اکشن تاکتیکال جاسوسی دارد.

قرار است که Death Stranding درتاریخ ۸ نوامبر به صورت رسمی برای کنسول PlayStation 4 عرضه شود. نظر شما چیست؟

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

تصویر کیت توسعه دهندگان کنسول PS5 مدتی است که در اینترنت دست به دست می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *