صفحه اصلی / CD Projekt RED / Cyberpunk 2077 قرار بود که ۲۰۱۹ منتشر شود اما توسعه دهندگان تصمیم دیگری دارند!

Cyberpunk 2077 قرار بود که ۲۰۱۹ منتشر شود اما توسعه دهندگان تصمیم دیگری دارند!

همه انتظار بسیار بالایی از بازی Cyberpunk 2077 دارند و به قولی هایپ زیادی پیرامون این بازی وجود دارد. تقریبا تمام جزیئات بازی را متوجه شده ایم اما هنوز تاریخ عرضه این بازی معلوم نشده است و بسیاری نیز درخواست فهمیدن آن را دارند. اخیرا یکی از نویسندگان وب سایت Kotaku تایید کرده است که این بازی قطعا در سال ۲۰۱۹ عرضه نخواهد شد.

Cyberpunk 2077 پیرامون ایده ای جالب ساخته شده است و در مورد دنیای آینده است و همه چیز با تم آینده نگرانه ساخته شده است. Schreier که یکی از خبرنگاران Kotaku است از منابع مختلفی شنیده است که این بازی قرار بوده سال ۲۰۱۹ منتشر شود اما بعدها توسعه دهندگان به این نتیجه رسیده اند که روند توسعه بازی آنچنان که باید پیش نمی رود و در نتیجه تصمیم به تغییر این تاریخ گرفته اند.

بعد از این تصمیم، تاریخ عرضه بازی Cyberpunk 2077 به اواسط ۲۰۲۰ منتقل شده است. حتی استودیو CD Projekt RED همه چیز را برای سال ۲۰۱۹ آماده کرده بود اما در آخر تاخیر پیش آمده همه چیز را عوض کرده است. این استودیو نیز تا به حال از صحبت در مورد تاریخ انتشار بازی صرف نظر کرده است و گزارش هایی نیز وجود دارند که نشان از به مشکل خوردن توسعه بازی دارند.

قرار است که Cyberpunk 2077 در مراسم E3 2019 حاضر باشد و استودیو نیز قول داده است که بزرگ ترین حضور تاریخ این استودیو باشد. ممکن است که گیم پلی جدید بازی را ببینیم و بیایید امیدواریم باشیم که یک تاریخ انتشار سفت و سخت را شاهد باشیم. متن توییت Schreier نیز به شرح زیر است:

این توجه بسیاری از کاربران Reddit را به خود اختصاص داده است؛ پس کمی روشن کاری در این مورد: من از منابع مختلفی شنیده ام که Cyberpunk 2077 قرار بود ۲۰۱۹ منتشر شود اما همه در استودیو باور داشتند که این تاریخ غیرواقعی است. من انتظار اواسط ۲۰۲۰ را دارم. یا حتی شاید در E3 تاریخ امسال اعمال شود و بعدها به ۲۰۲۰ تاخیر خورد.

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

درخواست Nvidia از گیمرها برای اختصاص سخت افزار در نبرد علیه ویروس کرونا

درخواست Nvidia از گیمرها برای اختصاص سخت افزار در نبرد علیه ویروس کرونا

معمولا کارت گرافیک برای مصارف بازی و طراحی استفاده می شوند. تعداد اندکی نیز با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *