صفحه اصلی / Call of Duty Modern Warfare / Death Stranding دومین پرفروش سال!

Death Stranding دومین پرفروش سال!

هفته گذشته شاهد عرضه بازی های بزرگی بودیم. تقریبا از سال ۲۰۱۰ تا به حال چنین چیزی نداشته ایم و این اتفاق خوبی برای صنعت بازی های ویدیویی است. در این میان اسم Death Stranding بیشتر از تمام بازی های دیگر می درخشد و توانستیم که آخرین ساخته هیدئو کوجیمای افسانه ای را دریافت کنیم. این بازی در هفته اول انتشار خود در انگلستان فروش خوبی کسب کرده است و توانسته مقام دوم جدول را کسب کند.

اگر میزان فروش تمامی بازی های سال ۲۰۱۹ را کنار هم بگذاریم، Death Stranding مقام دوم را به دست خواهد گرفت و به طور کل می توان گفت که این بازی دومین اختصاصی بزرگ کنسول PS4 در سال جاری است. فعلا مقام اول در دست بازی Days Gone است که البته فروش آن در هنگام عرضه، ۳۶ درصد بیشتر از Death Stranding بود. اگر نگاهی به جدول بیندازیم، می توانیم بازی Call of Duty: Modern Warfare را در صدر جدول مشاهده کنیم و این سومین هفته است که صدر جدول را به دست گرفته است

ممکن است فکر کنید Call of Duty: Modern Warfare پرفروش ترین نسخه در میان فرانچایز Call of Duty است اما باید گفت که Black Ops 4 با ۲۶ درصد فروش بیشتر، مقام اول را در دست دارد. به هر حال بازی Luigi’s Mansion 3 به جایگاه چهارم سقوط کرده است و این FIFA 20 است که مقام بعدی را به دست دارد. از میان بازی های تازه منتشر شده نیز می توان به Need for Speed Heat اشاره کرد که در جایگاه ۵ جدول قرار دارد و فروش آن نیز نسبت به نسخه PayBack حدود ۴۰ درصد افت کرده است.

می توانید در ادامه چارت ۱۰ بازی پرفروش هفته گذشته بریتانیا را مشاهده کنید.

  1. Call of Duty: Modern Warfare
  2. Death Stranding
  3. FIFA 20
  4. Luigi’s Mansion 3 
  5. Need for Speed Heat
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Fortnite: Darkfire Bundle
  8. Mario & Sonic at the Tokyo Olympic Games 2020
  9. Minecraft
  10. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

تصویر کیت توسعه دهندگان کنسول PS5 مدتی است که در اینترنت دست به دست می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *