صفحه اصلی / Call of Duty / Modern Warfare هنوز در صدر

Modern Warfare هنوز در صدر

گروه UKIE/Gfk آخرین آمار و ارقام از فروش بازی های ویدیویی در هفته گذشته را منتشر کرده است. این گروه سالهاست مشغول جمع آوری آمار فروش بازی ها در بریتانیا است و بر اساس آخرین فهرست آپدیت شده، بازی Call of Duty: Modern Warfare بار دیگر در صدر جدول فروش قرار گرفته است. این آخرین ساخته EA به نام Star Wars Jedi: Fallen Order است که جایگاه دوم خود را نگه داشته است و اگر یادتان باشد هفته گذشته اولین هفته حضور این بازی در جدول بود.

بازی Pokemon Sword که هفته گذشته منتشر شده بود، از جایگاه اول به سوم سقوط کرده است و همچنین میزان فروشش نیز ۵۸ درصد افت کرده است که اتفاقی طبیعی است. دیگر بازی جدید هفته گذشته به نام Pokemon Shield نیز به همین شکل از جایگاه سوم به پنجم سقوط کرده است و شاهد افت فروش ۶۵ درصدی نیز بوده است. البته Sword توانسته است بازی Call of Duty: Modern Warfare را در پلتفرم PS4 شکست دهد.

به لطف جمعه سیاه نیز کنسول Nintendo Switch توانسته جایگاه اول فروش سخت افزار را به دست بگیرد. در ادامه می توان بازی FIFA 20 را مشاهده کرد که مانند همیشه بین ۱۰ بازی قرار دارد و احتمالا برای ماه ها این بازی را در فهرست ببینیم. به طور کلی بازی های مخصوص Nintendo Switch در بین ۱۰ بازی برتر زیاد است و به نظر انگلیسی ها علاقه زیادی به این نوع بازی ها دارند و به نوعی برعکس آمریکایی ها هستند.

Mario & Sonic At The Tokyo Olympic Games 2020 که بازی تبلیغاتی برای المپیک ۲۰۲۰ ژاپن است نیز این هفته پیشرفت داشته است و مقام ۹ را کسب کرده است. می توانید در ادامه نگاهی به ۱۰ بازی برتر هفته بیندازید.

  1. Call of Duty: Modern Warfare
  2. Star Wars Jedi: Fallen Order
  3. Pokémon Sword
  4. FIFA 20
  5. Pokémon Shield
  6. Luigi’s Mansion 3
  7. Mario Kart 8: Deluxe
  8. Minecraft
  9. Mario & Sonic At The Tokyo Olympic Games 2020
  10. Fortnite: Darkfire Bundle

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

تصویر کیت توسعه دهندگان کنسول PS5 مدتی است که در اینترنت دست به دست می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *