صفحه اصلی / AGaming+ / Origin برای اندروید و آیفون

Origin برای اندروید و آیفون

در سال ۲۰۵۰ میلادی, خورشید یک، بار فاجعه انگیز و پر از انرژی را به فضا پرتاب کرد، موجی از قدرت که تمدن ما را برای قرن ها به سوی هرج و مرج فرو برد. اگر چه سال های سال توسط جامعه علمی این قضیه پیش بینی شده بود اما هشدارهای آنها توسط رهبران جهان نادیده گرفته شد، که نتیجه ی آن باعث ویرانی های بزرگی شد. هنگامی که موج انرژی به زمین ضربه زد، توفانی از ذرات رادیواکتیو جو را به یک مه سرطان زا کشاند. فقط کسانی که به هشدارها گوش کرده بودند و در پناهگاه ها قرار داشتند، نجات یافتند.

+ بررسی کوتاه گیم پلی و ویژگی ها :

آنچه گفته شد بخشی از گیم پلی بازی جدید و اکشن The Sun: Origin بود که در سبک اول شخص توسعه یافته و شما در این بازی نقش یک ناجی را ایفا خواهید کرد، کسی که می تواند بحران ها را سپری کند. محیط و ماموریت ها شباهت خاصی به بازی metro exodus که ما برای علاقه مندان، نسخه ویندوزی آن را در پارسی گیم منتشر کرده ایم، دارد.

زمانی که افراد پشتیبانی که در پناهگاه ها به مردم خدمات می دادند، آنها را گذاشته و فرار کردند، مردم مجبور شدند تا از پناهگاه بیرون آمده و فکری برای  ادامه زندگی خود کنند. در همین حال بود که با جهان هرج و مرج که با ویرانی تزئین شده بود روربه رو شدند، دنیایی که قوانین تمدن آن با قانون اسلحه جایگزین شده بود. چندین منطقه که هنوز آب پاک و زمین های قابل کشت داشتند، توسط جنگ سالاران، بی رحمانه تصرف شده بود.

در این جهان بود که یک جنگجو ناشناس به عنوان Raven ظهور کرد. شخصیتی که قصد داشت تا برای این مردم مبارزه کند، کسی که توانسته روزی به افسانه تبدیل شود. نقش این کاراکتر را شما بازی خواهید کرد و باید مدیریت منابع کمیاب مانند مهمات، مواد غذایی و تجهیزات پزشکی را در اولویت قرار دهید چرا که همه چیز کم است.

  • ویژگی های کلیدی بازی :
  1. مدیریت منابع برای زنده ماندن
  2. سلاح های قدرتمند و مختلف
  3. مبارزه با انواع مختلف خطرات موجود
  4. گیم پلی ماجراجویانه و داستانی
  5. کشف بیابانی بی رحم در حالت اول شخص
  6. جلوه های ویژه و خارق العاده

بازی The Sun: Origin هم اکنون در iTunes دارای امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ و در پلی استور نیز دارای امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ است. منتظر چه هستید؟ هم اکنون می توانید بازی معرفی شده در این مطلب را به صورت کاملا رایگان از سایت پارسی گیم دانلود کنید.

تصاویری از محیط بازی :


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی کامپیوتر Shattered Lights – Steam

Shattered Lights نام یک بازی جدید در سبک ترسناک ، اتمسفریک ، شبیه ساز پیاده روی می باشد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *