صفحه اصلی / PlayStation / PlayStation 5 دارای یک سیستم خنک کننده گران قیمت و عجیب خواهد بود

PlayStation 5 دارای یک سیستم خنک کننده گران قیمت و عجیب خواهد بود

برای مدتی است که سوال در مورد قیمت کنسول جدید سونی به نام PlayStation 5 بدون جواب باقی مانده است. سونی در تصمیم گیری به مشکل برخورده است و فعلا قیمتی منصفانه برای این کنسول جدید پیدا نمی کند. این در حالی است که بلومبرگ چند روز پیش خبر از تردید سونی در قیمت گذاری PS5 به دلیل هزینه بالای تولید داده بود و در تامین چند قطعه از این کنسول مشکل پیدا شده است و همین قیمت را تا ۴۵۰ دلار بالا برده است.

در گزارش بلومبرگ یک سری جزئیات نیز بیان شده بود و از به کار بردن سیستم های جدیدی در کنسول PlayStation 5 گفته شده بود. به نظر می رسد که سیستم خنک کننده این کنسول گران قیمت باشد و فناوری پیشرفته ای در آن به کار رفته باشد. سونی می خواهد گرمای تولید شده توسط چیپ های قدرتمند را با سیستم مناسبی تهویه کند و هیچ مشکلی در زمینه گرم شدن کنسول پیدا نشود. سونی به همین دلیل تصمیم به استفاده از سیستم خنک کننده عجیبی گرفته است که قیمت تمام شده بالاتری نیز برای چشم بادامی ها به همراه دارد.

اگر نگاهی به سیستم تهویه و خنک کننده کنسول PS4 بیندازید، خواهید دید که این سیستم قدیمی سر و صدای زیادی به پا می کند و باعث ناراضایتی تعدادی از کاربران نیز شده است. به همین دلیل سونی تصمیم به اتمام انتقادات در این مورد کند و به طور کلی یک خنک کننده با کارایی بالا را جایگزین کند. در چندین سال اخیر پیشرفت های زیادی در زمینه خنک کننده ها پدید آمده است و شاهد سیستم های عجیبی در PC ها و البته گوشی های موبایل بوده ایم.

در ادامه شایعاتی در مورد عرضه PSVR 2 نیز بیان شده است و به نظر می رسد که سونی فعلا به دنبال عرضه این هدست واقعیت مجازی نیست و چندین ماه بعد از ورود PS5 به بازار، از آن رونمایی خواهد کرد. نظر شما چیست؟

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

Combat Evolved Anniversary در اختیار کاربران PC قرار گرفت

Combat Evolved Anniversary در اختیار کاربران PC قرار گرفت

دیروز از شایعه اضافه شدن بازی Halo: Combat Evolved Anniversary به کلکسیون Master Chief خبردار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *