صفحه اصلی / Destiny / Shadowkeep حدود ۶۸ گیگابایت خواهد بود

Shadowkeep حدود ۶۸ گیگابایت خواهد بود

Destiny 2 از آن دسته بازی هاست که طرفداران زیادی را به خود کشیده است و با توجه به عمق بازی و سرورهای آنلاین فوق العاده آن و همچنین چالش های هفتگی و آپدیت های مکرر، به بهشت بازیکنان تبدیل شده است. بسته الحاقی جدید این بازی نیز Destiny 2: Shadowkeep نام دارد و قرار است که فوق العاده عظیم باشد و قرار نیست تنها آپدیت جدید فوق العاده عظیمی از نظر محتوا باشد بلکه حجم فایل نصبی آن نیز فوق العاده زیاد است.

صفحه ای رسمی بازی در فروشگاه PlayStation Store اخیرا آپدیت شده است و حجم فایل نصبی این آپدیت روی PS4 مشخص شده است. باید گفت که این بسته الحاقی حدود ۶۸ گیگابایت حجم دارد و این رقم روی PC و Xbox One نیز یکی خواهد بود و ممکن است کمی بالا پایین داشته باشد. به هر حال این حجم فوق العاده زیاد است و به نوعی دوبرابر حجم یک بازی معمولی مانند Control است.

Destiny 2: Shadowkeep با حجم ۶۸ گیگابایتی اش، میزان فضای لازم برای اجرای بازی کلی روی کنسول را به ۱۶۵ گیگابایت می رساند که حجم فوق العاده زیادی است. اگر تا به حال بازی را نصب نکرده اید یا اینکه آن را حذف کرده بودید و می خواهید دوباره نصبش کنید، کار فوق العاده سختی پیش رو خواهید داشت و حجم دانلودی فوق العاده زیادی لازم خواهید داشت.

قرار است که آپدیت جدید بازی به نام Destiny 2: Shadowkeep در ماه سپتامبر میلادی عرضه شود و هم این آپدیت و هم آپدیت New Light کاملا مجانی خواهند بود و نیازی به پرداخت پول اضافی ندارید و استودیو Bungie از این نظر فوق العاده عمل کرده است و پیشنهانی مناسبی از بازی به عمل آورده است. انتشار آپدیت New Light نیز به اول ماه اکتبر موکول شده است و قرار است اطلاعات کامل آن نیز در مراسم Gamecom امسال منتشر شود.

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

آپدیت نرم افزاری 7.01 کنسول PlayStation 4 منتشر شد

آپدیت نرم افزاری ۷٫۰۱ کنسول PlayStation 4 منتشر شد

سونی اخیرا در مورد آپدیت کنسول PlayStation 4 روند کندی را پیش گرفته است و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *